Slider

O nas

Polskie Przysmaki to marka wiodącego na polskim rynku dystrybutora mięs i wędlin – Grupy Bruno Tassi. Na przestrzeni ostatnich lat marka bardzo się rozwinęła, nie tylko zmieniając swoją szatę graficzną, ale również otwierając się na coraz bardziej wymagających Klientów.


Ofertę produktową charakteryzuje przede wszystkim różnorodność, a w jej szerokim wachlarzu znajdują się wędzonki, boczki, kiełbasy cienkie, produkty blokowe, homogenizowane, jak i surowe. Ciągłe badania oraz śledzenie trendów konsumenckich podzieliły ofertę Polskich Przysmaków na asortymenty kierowane do lady tradycyjnej, jak i takie które dedykujemy półce samoobsługowej. Dzięki swojej różnorodności marka Polskie Przysmaki odpowiada potrzebom wszystkich potencjalnych odbiorców, stanowiąc połączenie jakości i przystępnej ceny.

Od niedawna pod marką Polskie Przysmaki znajduje się także bogata oferta ciast, wśród których znalazły się nie tylko klasyczne wypieki jak sernik czy szarlotka, ale także lekkie ciasta jogurtowe i owocowe.

Dodatkowym atutem marki jest jej ogólnopolska dostępność. Obecność w 16 hurtowniach zlokalizowanych na terenie całego kraju, posiadających prężnie działającą sieć logistyczną to gwarancja terminowej dostawy w niemal każdy zakątek Polski!


Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi asortymentami jak również do współpracy.

Dystrybucja

Grupa Bruno Tassi to największa siec hurtowni mięs i wędlin w Polsce. Obecność na polskim rynku od ponad 25 lat, pozwoliła na rozwój jak i zdobycie ogromnego doświadczenia oraz pozycji lidera w branży. Na dzień dzisiejszy sieć obejmuje 16 hurtowni na terenie całej Polski, a współpraca z największymi zakładami w kraju, jak i z lokalnymi dostawcami pozwala na zróżnicowanie oferty produktowej oraz na dopasowanie jej do każdego Odbiorcy.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu zarówno naszych Klientów jak i Partnerów. Odpowiemy możliwie jak najszybciej.